Pek Yakinda 2014 filmi izle tek parca

15 сентября 2016
Pek Yakinda 2014 filmi izle tek parca

Жанр: Turk filmleri
Просмотров:1685

Pek Yakinda (2014) Full izle


Pek Yakinda filmi izle tek parca. Filmin konusu: Eski bir figüran ve korsan DVD satıcısı olan Zafer (Cem Yılmaz), hayatta dikiş tutturamamış bir adamdır. Karısı Arzu ondan ayrılmak isteyince ona kendini kanıtlamak için son çaresine başvurur: 1970’lerde yazılmış ancak hayata geçmemiş bir film projesi olan Şahikalar’ı çekmek ve artık boş işlerle uğraşmadığını ona gösterecektir.

Bu planında ona eski Yeşilçam emektarı arkadaşları yardımcı olmaya çalışacaktır, Zafer filmde Arzu ve diğer arkadaşlarıyla birlikte ünlü oyuncu Boğaç Boray’ı oynatacaktır. Zafer hem yeteneklerini ispat etmek, hem karısına güzel bir film hediye etmek, hem de onu ayrılıktan caydırmak için bu yetenekleri kısıtlı ekiple zorlu ve eğlenceli bir maceraya atılır.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı ve başrolünde olduğu filmde kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ,Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu’nun yeraldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Orjinal adı: Pek Yakında
IMDb 8.4 13+
Tür: Komedi, dram, macera.
Ülke: Türkiye.
Yönetmen: Cem Yilmaz.
Yazarlar: Cem Yilmaz.
Görüntü Yönetmeni: Gokhan Atilmis.
Yapımcılar: Oner Isik, Pelin Ekinci Kaya.
Oyuncular: Cem Yilmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Ayşen Gruda, Tülin Özen ...
Pek Yakinda (2014) Full izle
Похожие фильмы: