Zor Saatler - The Finest Hours (2016) HD Turkce Dublaj tek parca full izle

26 мая 2016
Zor Saatler - The Finest Hours (2016) HD Turkce Dublaj tek parca full izle

Жанр: Turkce dublaj film izle
Просмотров:277Zor Saatler - The Finest Hours (2016) HD Turkce Dublaj tek parca full izle: Disney'in "Zor Saatler" filmi sahil güvenlik tarihindeki en büyük tekne kurtarma operasyonunu konu alan gerçek bir hikayedir. Craig Gillespie'nin yönetmenliğini yaptığı filmde Chris Pine; Yüksekokul Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck; Ben Foster; Holliday Grainger; John Ortiz ve Eric Bana rol alıyor. 18 Şubat 1952'de İngiltere'nin doğu kıyılarını adaleyip kavuran ve yoluna çıkan tüm gemileri altüst eden fırtına, Boston'a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini de ikiye parçalar. Hızla batan gemide 30 kişilik mürettebat bulunmaktadır. Mürettebatın yetkili görevlisi olan mühendis Ray Sybert korkuya kapılan ekipte kontrolü ele almaya karar verir ve Doğu Kıyısı'nı vuran en kuvvetli fırtınaya karşı mürettebatın beraber mücadele etmesi için çalışır.
Bu esnada yıkımın haberi Chatham, Massachusetts'ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik büronuna erişmiştir. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff (Eric Bana) gemiyi kurtarmak için bir kurtarma teknesi göndermeye karar verir. Bütün zor şartlara karşın, kaptan Bernie Webber kumandasındaki dört sahil güvenlik yetkilisi ekipmanı yetersiz, tahtadan yapılmış küçük can kurtaran botuyla dev dalgalara ve fırtınalara karşı yola çıkarlar.

Рейтинги:
IMDB: 6.80 Кинопоиск: 7.00
Слоган:
«32 survivors, room for 12»
Страна:
США
Жанр:
Триллер Драма Боевик История
Категория:
Зарубежное кино
Длительность:
1:57:16
Возрастное ограничение:
Без ограничений
Озвучка:
Türkçe (Дублированный (Лицензия))
В качестве:
HDRip
Режиссер:
Крэйг Гиллеспи
Сценарий
Скотт Сильвер, Пол Тэймеси, Эрик Джонсон
Продюсер
Дороти Офиеро, Джеймс Уитакер, Дуглас С. Меррифилд
Оператор
Хавьер Агирресаробе
Композитор
Картер Бёруэлл
В главных ролях
Крис Пайн, Кейси Аффлек, Бен Фостер, Эрик Бана, Холлидей Грейнджер, Джон Ортис, Кайл Галлнер, Джон Магаро, Грэм МакТавиш, Майкл Рэймонд-Джеймс и другие

Zor Saatler
Похожие фильмы: