» » Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle

Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle

Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle
Загрузка...
Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle

Orijinal adı: Oflu Hoca’nın Şifresi

Oflu Hocanin Sifresi Filmin konusu: Bir başkasına şaka gibi, kabus gibi gelebilecek bir gün, Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, akıl hocalığı yaptığı programda, tahammül sınırlarını zorlayan abuk sorulara yanıt vermekte; yöredeki her dişi için artık bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını mümkün mertebe zaptetmeye çalışmakta ve bir “deli mıknatısı”na dönmüş hayatında envai çeşit abuk olay yaşamaktadır.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Hoca’nın hayatını daha da değiştirecek ve onu pek de istemediği, komik bir rekabetin ortasına düşürecektir. Öncelikle Hoca’nın da gençliğinde oynadığı Doğanspor kulübünün zor durumdan kurtulması için “namuslu, zeki ve gönüllerin şampiyonu ” bir başkan gerekmektedir. Bu özelliklerden bir tanesini bile taşımayan ve hiç de güven vermeyen Müteahhit Ahmet ile Oflu Hoca’nın başkanlık mücadelesi inanılmaz olaylar eşliğinde başlar…

Tür: Komedi.
Ülke: Türkiye.
Yönetmen: Adem Kılıç.
Senaryo: Engin Elgün.
Yapımcı: Adem Kılıç.
Oyuncular: Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Didem Balçın, Başak Daşman ...

Oflu Hocanin Sifresi

Все о фильме Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  807
 • Жанр:
  Turk filmleri
 • Ключевые слова:

Кино Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Oflu Hocanin Sifresi (2014) Filmi izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turk filmleri. Фильм был выпущен на 15-09-2016, 18:16 и он был просмотрен 807 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила