» » Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle

Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle

Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle
Загрузка...
Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle / Romantik, Komedi filmi izle.Orijinal adı: Evlenmeden Olmaz
Ülke: Türkiye.

Yönetmen: Yasemin Türkmenli.
Oyuncular: Özge Özberk, Cansel Elçin, Serkan Kuru, Suzan Aksoy, Seda Demir ...
Filmin konusu: Birbirlerine aşık bir çift olan Zeynep ile Yavuz, ilişkileri daha ciddi bir noktaya taşınırken yollarını ayırmak zorunda kalırlar. Çünkü Zeynep izdivaç etmeyi isterken Yavuz'un evlilik korkusu daha baskın çıkmıştır. Ancak ilişkileri bitse de birbirlerini unutamazlar. Zeynep bir gün işi hasebiyle arkadaşlarıyla beraber İzdivaç etmeden Olmaz isminde bir çöpçatanlık bürosuna gider ve Adnan isimli bir çöpçatanla tanışır. Adnan, Zeynep'e daha önceki sevgilisini unutturacak birini bulur ancak yeni sevgili her birinin başına beklenmedik işler açacaktır.

Yasemin Türkmenli'nin yönetmenliğini yaptığı romantik komedi türündeki filmin başrollerini Özge Özberk ve Cansel Elçin paylaşıyor.

Evlenmeden OlmazEvlenmeden Olmaz

Все о фильме Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  329
 • Жанр:
  Turk filmleri
 • Ключевые слова:

Кино Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Evlenmeden Olmaz (2015) Filmi izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turk filmleri. Фильм был выпущен на 28-01-2017, 16:18 и он был просмотрен 329 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила