» » Nadide Hayat (2015) HD

Nadide Hayat (2015) HD

Nadide Hayat (2015) HD
Загрузка...
Nadide Hayat 2015, Nadide Hayat filmi izle 720p HD, Nadide hayat yeni komedi Türk filmi izle tek parça.


Çağan Irmak'ın yeni filmi Nadide Hayat, hayatını değiştirmeye karar veren orta yaşlı Nadide'nin komik hikayesini anlatıyor. Başrolünde Demet Akbağ'ı izleyeceğimiz filmde Akabağ'a Yetkin Dikinciler, Sevil Akı, Sadi Celil Cengiz, Tarık Tarcan gibi oyuncular eşlik ediyor.« Ayrıntısı GizleNadide, evlilik hayatını, üniversite eğitimi ve iş hayatına seçenek ederek 50 yaşına gelmiştir. Eşini kaybettiğinde, kendisini haftada bir gün ziyarete gelen kızı ve torunu ile, iş hayatına yeni başlamış, haneye hemen hemen gelmeyen erkek çocuğunu beklerken bulur! Yalnız ve orta yaşlılar için öngörülen dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulamaz! Ta ki, bir gün gazetede bir haber görene dek! Nadide bu haberin hemen peşinden kendini önce okul sıralarında, sonra da mavi sulara atladığı bir serüvende bulur! Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile "yeni bir başlangıca" yelken açar!

Рейтинги:
IMDB: 6.50 Кинопоиск: 0.00
Страна:
Турция
Жанр:
Комедия
Категория:
Турецкое кино
Длительность:
1:52:59
Возрастное ограничение:
Без ограничений
Озвучка:
Türkçe (Оригинальный)
В качестве:
HDRip
Режиссер:
Чаган Ырмак
Сценарий
Али Демирель, Чаган Ырмак, Волкан Сюмбюль
Продюсер
Taff Pictures
В главных ролях
Демет Акбаг, Sevil Aki, Batuhan Begimgil, Burak Can, Сади Джелиль Ченгиз, Йеткин Дикинсилер, Gizem Erdem, Umit Erlim, Эфеджан Шенолсун, Нуркан Сирин и другие

Nadide Hayat (2015) HD

Все о фильме Nadide Hayat (2015) HD

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  269
 • Жанр:
  Turk filmleri
 • Ключевые слова:

Кино Nadide Hayat (2015) HD в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Nadide Hayat (2015) HD Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Nadide Hayat (2015) HD" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turk filmleri. Фильм был выпущен на 29-04-2016, 14:34 и он был просмотрен 269 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила