» » İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle

İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle

İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle
Загрузка...


İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle - 1970’ler Türkiye’sinin sulh ve huzur dolu Ege kasabalarından birinde ailesi ile birlikte yaşayan Adem, zeki ve gayretkeş bir talebedir. 5.sınıfı yeni bitiren Adem, yaz tatilini boş geçirmek istemez ve ailesine Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyler. Zor da olsa ailesinden müsaadeyi koparan Adem gazozcu çırağı olarak çalışmaya başlar.

Ramazan ayının başıdır ve Adem camide imamın oruç ile anlattıklarını üzerine alınır, üstelik Berna da oruç tutacaktır. Küçük olduğu için oruç tutmasına müsaade etmeyen ailesinden saklı oruç tutmaya başlar lakin Ege’nin yaz sıcağında, bir yandan da gazoz satarken oruç tutmak hiç de kolay değildir.

Hele de bozmanın kefareti 61 gün iken ve Berna’nın aslında direk orucu tuttuğunu öğrenmişken! Susuzluk ve açlık onu çok yormuştur, seraplar görmeye başlar. Adem’in yaşadığı bu zorluklar, onu bir serüvenin içine sürükler. Bitmek bilmeyen bu uzun gün, Gazozcu Ustası Cibar Kemal ve Adem için nasıl bitirecektir?

Все о фильме İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  189
 • Жанр:
  Turk filmleri
 • Ключевые слова:

Кино İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "İftarlık Gazoz (2016) HD Cem Yılmaz filmleri izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turk filmleri. Фильм был выпущен на 4-12-2016, 13:18 и он был просмотрен 189 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила