» » İkimizin Yerine

İkimizin Yerine

İkimizin Yerine
Загрузка...
Beklenen filmlerden İkimizin Yerine izle HD ve Çiçek İnce küçük bir kasabada ailesinin ona dayattıgı zorluklar ve monoton bir hayata şıkışarak büyümüştür ancak sürekli olarak başına gelenleri sorgulamakta farklı bakış açıları kazanmaya çalışmaktadır. Çicek okulda geçiçi olarak derslerine girmeye başlayan edebiyat ögretmeyi Dğanı tanıyınca hayatı tamamen degişir. Doğan'a aşık olmuştur Çicek, ona yakın olabilmek için her fırsatı dener ve Geçmiş ilişkilerinde aldığı yaraları hala taşıyan Doğan ise genç. kadını kendisinden uzak tutmaya çalışmaktadır ancak bu ilişkinin sadece ikisinin hayatı degil Çicek'in ailesinin yaşımıda çok büyük oranda degişiecektir.Рейтинги:
IMDB: 6.80 Кинопоиск: 0.00
Страна:
Турция
Жанр:
Мелодрама
Категория:
Турецкое кино
Длительность:
2:00:39
Возрастное ограничение:
Без ограничений
Озвучка:
Türkçe (Оригинальный)
В качестве:
HDRip
Режиссер:
Умур Турагай
Сценарий
Пинар Булут
Продюсер
Cemal Okan, Тимур Савджи, Basak Abacigil
Оператор
Йон Томас
В главных ролях
Серенай Сарикая, Неджат Ишлер, Зеррин Текиндор, Ergin Bal, Asli Bekiroglu, Istar Göksever, Озгюр Эмре Йылдирим, Мэрвэ Сагиран и другие

Все о фильме İkimizin Yerine

Кино İkimizin Yerine в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм İkimizin Yerine Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "İkimizin Yerine" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turk filmleri. Фильм был выпущен на 28-03-2017, 18:57 и он был просмотрен 319 раз.

  • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
  • Правила