» » Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle

Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle

Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle
Загрузка...


Filmin konusu: Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle Cilgin Dersane 3 komedi filmi izle 2014 komedi filmleri tek part hd olarak izle: İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmde bu sefer sadece öğrenciler arasındaki çılgın arkadaşlıklara tanık olacağız.

Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin’in yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazer, Ozan Aydemir, Okan Karacan ve Zeynep Aktuğ’un yanı sıra Uçer, Buket Kahraman, Boğaç Aksoy, Ahmet Kayakesen , İrfan Arslanhan ve Ozan Güler gibi pek çok genç ve yeni isim yer alıyor.

Dersaneler arası müzik yarışmasında Özlem Dersanesi ekibimiz Antalya’da bir otelde konaklamaktadırlar. Dersaneyi temsilen katılacak olan Ali aniden hastalanır.

Yarışma dışı kalmamak için kolları sıvayan öğrenciler hemen yeni bir temsilci arayışına girerler. Bu sırada otel çalışanı olan Zeynep dikkatlerini çeker. Bir yandan onu yarışmaya hazırlarlarken, hastalanan Ali’yle aralarında bir aşk filizlenir. Bir yandan da yarışmada rakip oldukları dersanenin öğrencileri de, kazanabilmek için kahramanlarımızın önüne her türlü engeli çıkarmaya da kararlıdırlar.

Filmin adı: Çılgın Dersane 3
Tür: Komedi.
Ülke: Türkiye.
Yönetmen: Kamil Çetin.
Yazarlar: Şafak Güçlü.
Yapımcılar: Servet Aksoy, Faruk Metin.
Oyuncular: Paşhan Yılmazel, Ozan Aydemir, Duygu Çetinkaya, Okan Karacan, Zeynep Aktuğ ...

Все о фильме Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle

Кино Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Çılgın Dersane 3 izle (2014) HD Cilgin Dersane 3 film izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turk filmleri. Фильм был выпущен на 3-08-2016, 01:47 и он был просмотрен 1231 раз.

  • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
  • Правила