» » Annabelle (2014) HDRip (Türkçe Dublaj izle)

Annabelle (2014) HDRip (Türkçe Dublaj izle)

Annabelle (2014) HDRip (Türkçe Dublaj izle)
Загрузка...
Annabelle (2014) Türkçe izle


Annabelle (2014) HD Türkçe Dublaj izle, Filmin konusu: John Form, oyuncak bebek koleksiyonu yapan hamile eşi Mia için yeni bir oyuncağı gözüne kestirir. Beyaz gelinlik giydirilmiş, eşine zor rastlanır bu antika oyuncak bebek Mia için kusursuz bir hediye olacaktır.

Mia beklediği gibi hediyesi Annabelle’i görünce mutlu olur, ancak bu güzel anlar çok uzun sürmez. Form ailesinin evi bir gece evleri sapkın bir tarikat tarafından basılır ve ciddi bir saldırıya uğrarlar. Saldırganlar uzaklaşırlar ancak hiçbir şey çözülmüş değildir. Zira ailenin hiç tahmin edemeyeceği bir kötü ruhu evde bırakmışlardır.

Annabelle, yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği Korku Seansı filminin öncesini konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, ağırlıklı olarak televizyon piyasasına yönelik işleriyle tanınan ve Dead Silence filminden bu yana James Wan’ın projelerinde görüntü yönetmenliği yapan John R. Leonetti oturuyor.

IMDb 5.5 16+
Tür: Korku.
Ülke: USA.
Yönetmen: John R. Leonetti.
Yazarlar: Gary Dauberman.
Görüntü Yönetmeni: James Kniest.
Yapımcılar: Walter Hamada, Jenny Hinkey.
Müzik: Joseph Bishara.
Oyuncular: Annabelle Wallis, Ward Horton ...

Annabelle

Все о фильме Annabelle (2014) HDRip (Türkçe Dublaj izle)

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  816
 • Жанр:
  Turkce dublaj film izle
 • Ключевые слова:

Кино Annabelle (2014) HDRip (Türkçe Dublaj izle) в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Annabelle (2014) HDRip (Türkçe Dublaj izle) Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Annabelle (2014) HDRip (Türkçe Dublaj izle)" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 24-05-2016, 17:55 и он был просмотрен 816 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила