» » Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle)

Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle)

Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle)
Загрузка...
Kar Küreyici (2013) Türkçe izle, Kar Küreyici - Snowpiercer (2013) HDRip (Türkçe Dublaj).


Orjinal adı: Snowpiercer
IMDb 7.0 13+
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu.
Ülke: Güney Kore, Çek Cumhuriyeti, ABD, Fransa.
Yönetmen: Bong Joon Ho.
Oyuncular: Chris Evans, Jamie Bell, Tilda Swinton ...
Filmin konusu: Sene 2031… Dünya bir buzul çağı yaşarken, Snowpiercer adında, dünyanın etrafında dolaşan bir trenin içindekiler dışında, insan ırkı tamamen yok olmuştur. Tren, bir kast düzeni ile yönetilmektedir. En üst seviyedekiler trenin arka kısmında sefalet içinde yaşarken, üst tabakadakiler, ön taraflarda lüks bir hayat sürmektedir.

Ayrıca ön taraftakiler, arkadakilere eziyet etmektedir. Curtis (Chris Evans) adında bir adam, arka taraftakileri örgütleyerek bir isyan çıkarır ve ön tarafa doğru ilerlemeye başlar. Önüne çıkan herkesi yıkıp geçmeye niyetlidir.
Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle)

Все о фильме Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle)

Кино Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle) в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle) Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Kar Küreyici (2013 Türkçe Dublaj izle)" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 11-10-2016, 22:47 и он был просмотрен 490 раз.

  • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
  • Правила