» » Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle)

Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle)

Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle)
Загрузка...
Ölüm Ormanı (2014) Türkçe izle, Ölüm Ormanı - Backcountry (2014) HDRip (Türkçe Dublaj).

ve ya


Filmin konusu: Şehirde yaşayan Jenn ve Alex çifti, doğa aşığı Alex'in ısrarları üzerine Kanada'daki ıssız bir ormanda kamp yapmaya gider. Ormandaki ilk gecelerinde beklenmedik bir misafir, kapılarını çalar. Brad adındaki bu yabancı da onlar gibi bir gezgindir ve Alex, adamın Jenn ile ilgilendiğinden şüphe etmeye başlar. Çift, gitmeyi planladıkları Blackfoot Trail bölgesi için hemen yola koyulurlar.

Alex ısrarcı bir şekilde yolu hatırladığını iddia etse de gitgide ormanların derinliklerinde kaybolmaya başlarlar. Aradan üç gün geçtiğinde halen yollarını bulabilmiş değillerdir. Açlık, susuzluk ve doğal koşullara karşı verdikleri bu yaşam savaşı, halihazırda kırılgan olan ilişkilerini daha da zedeleyecektir.

Adam MacDonald'ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmin başlıca rollerinde Missy Peregrym, Jeff Roop ve Eric Balfour bulunuyor.

Orjinal adı: Backcountry
IMDb 6.0 16+
Tür: Korku, Dram, Gerilim.
Ülke: Kanada.
Yönetmen: Adam MacDonald.
Oyuncular: Missy Peregrym, Eric Balfour, Nicholas Campbell ...

Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle)

Все о фильме Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle)

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  612
 • Жанр:
  Turkce dublaj film izle
 • Ключевые слова:

Кино Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle) в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle) Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Ölüm Ormanı - Backcountry (2014 Türkçe Dublaj izle)" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 11-10-2016, 23:32 и он был просмотрен 612 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила