» » X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle

X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle

X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle
Загрузка...


Yönetmen Bryan Singer, eleştirmenlerce beğenilen X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin hemen peşinden karşımıza X-Men: Apocalypse ile geliyor.

Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e yaradan gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en kuvvetli mutantı Apocalypse, bir hayli mutantın özelliğini kendinde toplayarak ebedi ve yenilmez olmuştur. Binlerce senelik uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan kuvvetli bazı oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın emeli insanoğlunu seyyareden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi balansta durmaktadır. Profesör X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamiyle yok oluştan kurtarmalıdır.


X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle

Все о фильме X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  190
 • Жанр:
  Turkce dublaj film izle
 • Ключевые слова:

Кино X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "X-Men: Kıyamet 2016 turkce dublaj izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 14-09-2016, 13:22 и он был просмотрен 190 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила