» » Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film

Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film

Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film
Загрузка...


Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film: Arınma Gecesi 3, yönetmenliğini ve senaristliğini James De Monaco'nun üstlendiği serinin üçüncü filmi. Tüm dünyada 200 milyon dolar gişe kazancı yaparak beklenmedik bir muvaffakiyet elde eden serinin yeni filminde, Amerika’nın Yeni Kurucuları tarafından her sene hayata geçirilen 12 saatlik kargaşanın dehşet verici yeni bölümü gözler önüne seriliyor.

Yeni bölümde seçimlerde başı çeken bir senatörün hikayesini izliyoruz. Arınma Gecesi'nin kaldırılması için kampanya yürüten senatör daha emeline erişemeden Arınma Gecesi gelip çatıyor. 24 saatlik özgürlüklerine veda etmek istemeyen suçlular da bu sefer senatörü hedef alıyor.

Все о фильме Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  148
 • Жанр:
  Turkce dublaj film izle
 • Ключевые слова:

Кино Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Arınma Gecesi: Seçim Yılı (The Purge: Election Year 2016) Turkce Dublaj film" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 15-11-2016, 16:43 и он был просмотрен 148 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила