» » Lanetli Mesaj filmi izle

Lanetli Mesaj filmi izle

Lanetli Mesaj filmi izle
Загрузка...Lanetli Mesaj - Friend Request (2016) film izle. Türkçe dublaj korku ve gerilim filmi ormanda izine düşdükleri şüpeli işlerin başlarına dert olacağını bilmeyen genç kız ve erkek... Başrolde "Into the Storm" filmiyle ve "The 100" dizisindeki Lexa rolüyle yıldızı parlayan Alycia Debnam-Carey'e William Moseley (The Chronicles of Narnia Trilogy) ve Connor Paolo (Mystic River, World Trade Center, Gossip Girl) eşlik ediyor.
Facebook'ta 800 arkadaşı olan Laura, üniversitenin popüler kızlarından biridir. Laura, bir gün sınıfın dışlanmış öğrencilerinden Marina'nın Facebook arkadaşlık isteğini kabul eder. Ancak Marina bu arkadaşlığı bir saplantıya dönüştürüp sürekli Laura ile ilgili paylaşımlar yapınca aralarında bir tartışma yaşanır ve Laura, Marina'yı arkadaş listesinden çıkartır. O andan itibaren Laura'nın hayatı lanetlenir ve arkadaşları bir bir öldürülmeye başlar. Laura'nın sosyal medya hesabını bir ruh ele geçirmiştir ve silinemeyen, esrarengiz, vahşet dolu videolar paylaşmaktadır.

Все о фильме Lanetli Mesaj filmi izle

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  177
 • Жанр:
  Turkce dublaj film izle
 • Ключевые слова:

Кино Lanetli Mesaj filmi izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Lanetli Mesaj filmi izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Lanetli Mesaj filmi izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 15-02-2017, 11:35 и он был просмотрен 177 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила