» » Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) HD

Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) HD

Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) HD
Загрузка...Kaptan Fantastik filmi izle (Captain Fantastic) HD Matt Ross'un yazıp yönettiği, başrolünde Viggo Mortensen'in bulunduğu Kaptan Fantastik, çocuklarını medeniyetten uzakta ve değişik bir eğitim sistemiyle yetiştiren Ben ve Leslie çiftinin yaşadıklarını anlatıyor.Ben (Viggo Mortensen) ve Leslie (Trin Miller), çocuklarını alışılageldik uygarlık kalıplarının dışında, ananesel eğitim sisteminden farklı ve toplumsal normlardan uzakta, Kuzeybatı Pasifik'te satın aldıkları bir arazide yetiştirirler. Aile başlagıçta çok mutludur ancak Leslie'nin ölümüyle bu cennet düzeni bozulur. Ben, şehre götürmeye mecbur kaldığı çocuklarının, bu yeni hayat biçiminin içinde kaybolmamaları için uğraşırken bir yandan da onları annelerinin olmadığı bir hayata hazırlamaya çalışır. Leslie'nin ailesinin baskıları ve çocuklarının arkasından dolaplar çevirdiklerine inanmaya başlamasıyla Ben, tertemiz bir babalık imtihanıyla karşı karşıya kalır ve kendi metotlarını sorgulamaya başlar.

Değerlendirmeler:
IMDB: 8.00 kinopoisk: 0.00
sloganı:
"O gerçek hayatta başka bir şey için onları hazırlanan"
Ülke:
Birleşik Devletler
Tür:
Dram Komedi
Kategori:
Yabancı filmler
Süre:
01:59:27
Yaş sınırı:
sınırsız
postprodüksiyon:
Türkçe (Professional (birçok))
gibi:
HDRip
Yönetmen:
Matt Ross
senaryo
Matt Ross
yapımcı
Monica Levinson, Jamie Patricof, Shivani Rawat
operatör
Stéphane Fontaine
besteci
Alex Somers
Aktörler
Viggo Mortensen, George McKay, Samantha İşler, Basso Annalisa, Nicholas Hamilton, Sri Crooks, Charlie Shotwell, Trin Miller, Kathryn Hahn, Steve Zahn ve diğerleri

Все о фильме Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) HD

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  113
 • Жанр:
  Turkce dublaj film izle
 • Ключевые слова:

Кино Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) HD в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) HD Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Kaptan Fantastik - Captain Fantastic (2016) HD" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 9-03-2017, 23:59 и он был просмотрен 113 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила