» » Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar - Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar - Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar - Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
Загрузка...


Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar (Fantastic Beasts and Where to Find Them) Film kitaba dayanmaktadır ve fantastik canavarları konu almaktadır daha çok derine inmeden onları tartmaktadır kitap. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filmi daha çok ansiklopedik bir takım bilgileri karşımıza çıkaracaktır bu bilgiler bir çok yere uğramış olan gezginlerin notları olarak karşımıza çıkmaktadır. Newt Scamander alışılmadık bir magizoologisttir o bir bavul taşımaktadır bir yolu vardır ve yola doğru büyük bir maceraya çıkacaktır. Magiç güçlere sahip olan Newt Scamander bavulunda bir çok yeri gezerek elde ettiği süper kahramanları taşımaktadır bu süper kahramanlar insanlara karşı bir kötülük yapabileceği konusunda hiçbir fikri yoktur Scamanderin. New Yorka gelen limitsizfilmizle magizoologist bavulunu göründüğünden çok daha büyük bir hale sokar ve o bir büyülü eşya haline gelir. Newt dünyanın bir çok yerine yolculuk yapmış ve sihirle ilgili farklı konularda limitsizfilmizle bilgiler aramıştır bu yaptıkları ile birlikte kendisinin başka bir amacı oldugunuda düşünmektedir yolculuğundaki nadir bulunan ve nesli tükenmekte olan sihirli yaratıkları toplayarak onları bavulunda ev sahipliği yapmaktadır. New Yorka gelen Newt ve onun girişinden haberdar olan büyücüler artık başka bir amaca yönelerek onu bulma kararı alırlar ve onun ne getirdiğine bakarlar. Bavulun içi çok daha büyük bir dünya ya aittir ve o dünyayı koruması gerekmektedir Newt’in ne yapacağı konusunda yardım ararken içindeki tuttuğu büyülü yaratıklar onun korumalığından kaçma limitsizfilmizle şansı aramaktadır bu yaratıklar kaçtığında ise ne yapabileceği hakkında hiçbir fikri yoktur Newt Scamanderin tek şanslı onları yakalamaktır ve nerelerde bulunacağını limitsizfilmizle araştıracaktır. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filminin yönetmen koltuğunda David Yates filminin başrollerini Eddie Redmayne, Ezra Miller, Colin Farrell ve Ron Perlman paylaşmaktadır.

Все о фильме Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar - Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

Кино Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar - Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar - Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar - Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 15-03-2017, 15:56 и он был просмотрен 127 раз.

  • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
  • Правила