» » Şarkını Söyle - Sing (2016) Türkçe film izle

Şarkını Söyle - Sing (2016) Türkçe film izle

Şarkını Söyle - Sing (2016) Türkçe film izle
Загрузка...
Şarkını Söyle - Sing cok guzel Turkce cocuk filmi: Bizimkine benzeyen fakat tamamiyle hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen Sing’de, Buster Moon (Oscar ödüllü Matthew McConaughey) zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan mesul, zarif bir Koaladır. Buster, çok iyimser biridir, peki belki biraz serseri olabilir. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu savunmak için her şeyi yapabilir. Şimdi hayatının emelinin felaketiyle karşı kaldığında solmakta olan madenine daha önceki görkemini yine kazandırmak için son bir bahtı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak.

Sing filminde Önde gelen beş yarışmacı ortaya çıkar: Şarkı söylediği kadar yumuşak bir şekilde dolandıran bir fare (Seth MacFarlane), çekingen bir ergen fil (Tori Kelly), büyük bir sahne korkusu olan, 25 domuz yavrusunun peşini toplamaktan yıpranmış, hudutlarını zorlayan bir anne (Oscar ödüllü Reese Witherspoon), ailesinin ağır suçlarından kurtulmak isteyen genç bir gangster goril (Taron Egerton) ve küstah erkek arkadaşı bırakıp tek başına kalmak için mücadele veren bir punk-rock kirpi (Scarlett Johansson). Bütün hayvanlar, Buster’ın çadırına, bunun hayatlarının seyrini değiştirmek için bir fırsat olduğunu düşünerek gelir.derecelendirme:
IMDB: 7.20 kinopoisk: 0.00
sloganı:
«Seçmeler 2016" yılında başlayacak
ülke:
ABD, İngiltere
Tür:
Dram Komedi Aile Müzik
Kategori:
Yabancı filmler
süresi:
01:47:55
Yaş sınırı:
kısıtlama yok
Çekim ve Sonrası:
Türkçe (Dublaj (lisans))
Gibi:
HDRip
Yönetmen:
Christophe Lourdelet, Gart Dzhennings
Oyuncular
Mettyu Makkonahi, Riz Uizerspun, Set Makfarleyn, Scarlett Johansson, Dzhon Si Reilly, Taron Egerton Tori Kelly Dzhennifer Sonders ve diğerleri

Все о фильме Şarkını Söyle - Sing (2016) Türkçe film izle

Кино Şarkını Söyle - Sing (2016) Türkçe film izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Şarkını Söyle - Sing (2016) Türkçe film izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Şarkını Söyle - Sing (2016) Türkçe film izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 2-04-2017, 15:21 и он был просмотрен 232 раз.

  • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
  • Правила