Snowden

Snowden
Загрузка...
Film Snowden (2016) HD olarak Turkce dublaj izle: Gerçek olaydan esinlenilmiş gerilim ve aksiyonu yüksek filmin başrollerinde Shailene Woodley, Joseph Gordon-Levitt ve Nicolas Cage bulunurken, yönetmen koltuğunda ise usta isim Oliver Stone oturmakta ,AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'li bilgisayar uzmanı, daha önceki CIA ve daha önceki NSA çalışanı Edward Joseph Snowden'ın saklı NSA vesikalarını medyaya ifşa ederek NSA tarafından yürütülen global izleme aletlerinin işletme ayrıntılarını, Beş Göz ortaklarını ve bir hayli ticari ve beynelmilel ortağı ortaya çıkaran NSA sızıntılarını başlatma hikayesi.derecelendirme:
IMDB: 7.30 kinopoisk: 0.00
sloganı:
«Herkese özgürlük ve adalet için gözetim altında bir ulus»
ülke:
Fransa, Almanya, ABD
Tür:
Gerilim Dram Biyografi
Kategori:
Yabancı filmler
süresi:
02:14:41
Yaş sınırı:
kısıtlama yok
Çekim ve Sonrası:
Türkçe (Dublaj (lisans))
gibi:
HDRip
Yönetmen:
Oliver Stone
senaryo
Kieran Fitzgerald, Oliver Stone, Anatoly Kucherena
yapımcı
Moritz Borman Eric Kopeloff Philip Schultz-Dale
Oyuncular
Joseph Gordon-Levitt, Melissa Leo, Zakari Kuinto, Dzheyms Batler Robert Firth, Rachel Hendshou Parker Sawyers, Rhys Ifans, Ken Thomas ve diğerleri

Все о фильме Snowden

 • Качество:
  HD
 • Опубликованный:
 • Количество просмотров:
  119
 • Жанр:
  Turkce dublaj film izle
 • Ключевые слова:

Кино Snowden в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Snowden Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Snowden" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 7-04-2017, 13:33 и он был просмотрен 119 раз.

 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 • Правила