» » Şu An Muhteşem - The Spectacular Now (2013) Türkçe Dublaj - HD

Şu An Muhteşem - The Spectacular Now (2013) Türkçe Dublaj - HD

Şu An Muhteşem - The Spectacular Now (2013) Türkçe Dublaj - HD
Загрузка...
Şu An Muhteşem (Türkçe Dublaj izle)

Orjinal adı: The Spectacular Now
Tür: Romantik, Komedi, Dram.
Ülke: ABD.
Yönetmen: James Ponsoldt.
Yazarlar: Scott Neustadter, Michael H. Weber, Tim Tharp.
Görüntü Yönetmeni: Jess Hall.
Yapımcılar: Dan Cohen, Michelle Krumm, Andrew Lauren, Shawn Levy.
Müzik: Rob Simonsen.
Oyuncular: Miles Teller, Shailene Woodley, Brie Larson, Masam Holden ...

Filmin konusu: “Su An Muhtesem (Turkce Dublaj film izle) Nostalji ve duygusallık arasında büyük bir fark olduğunu düşünüyorum. Duygusallık bir filmin ölüm fermanı olabilir… ama nostalji biraz daha farklı. Gençler hakkında film yapmanın buruk ama tatlı bir tadı var… çünkü o yaşlarda olmak çok korkutucu ve zor olabiliyor. Bir de şu var: O yaşlar bir daha asla geri gelmeyecek.”

Lise son sınıf öğrencisi olan Sutter partilerin neşesidir. Erkek giyim mağazasında çalışan Sutter’ın geleceğe dair planları yoktur. Ancak kız arkadaşı tarafından terk edilince, çok sarhoş olur ve Aimee Finicky ile bir çimenlikte uyanır. Aimee çok farklıdır. Erkek arkadaşı yoktur ve bilim kurgu kitapları okumaktadır. Ancak Amy bir gelecek hayal ederken, Sutter büyüleyici olan şimdide yaşamakta olsa bile, birbirlerine çekilmişlerdir.

Все о фильме Şu An Muhteşem - The Spectacular Now (2013) Türkçe Dublaj - HD

Кино Şu An Muhteşem - The Spectacular Now (2013) Türkçe Dublaj - HD в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Şu An Muhteşem - The Spectacular Now (2013) Türkçe Dublaj - HD Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Şu An Muhteşem - The Spectacular Now (2013) Türkçe Dublaj - HD" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 5-04-2014, 14:00 и он был просмотрен 849 раз.

  • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
  • Правила