» » Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle

Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle

Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle
Загрузка...

Virüs (2013) Türkçe Dublaj izle
Orjinal adı: The Returned
Tür: Dram, Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim.
Ülke: Spain, Canada.
Yapımcılar: George Ayoub, Valentina Chidichino, Alfredo Contreras.
Müzik: Jonathan Goldsmith.
Yönetmen: Manuel Carballo.
Yazarlar: Hatem Khraiche, Hatem Khraiche.
Görüntü Yönetmeni: Javier Salmones.
Oyuncular: Kris Holden-Ried, Emily Hampshire, Shawn Doyle ...

Filmin konusu: Virus - The Returned (2013) Turkce Dublaj izle - HD - Ölümcül bir zombi virüsü insanlığı tehdit etmektedir ve bu virüse karşı tek bir çare vardır. “Return Protein” verilerek geliştirilen bir madde kanında virüsü taşıyanların hiç ısırılmamış gibi hayatta kalmasını sağlar. Ama bu proteinin stokları tükenmeye başlayınca halk ayaklanır ve isyan çıkar. Daha kötüsü kanında virüsü taşıyanlar tedaviye devam edemedikleri için zombiye dönüşmeye başlarlar. Protestocular şimdi birer birer katil dönüşmüşlerdir.

Alex ve Kate ise tüm bu kaosun ortasında kalan kişilerdendir. Kate zombi virüsüne karşı geliştirilen çalışmaların başını çeken ekipte yer alırken, Alex karanlık sırrını herkesten saklayan bir müzisyendir. Kanındaki protein miktarı düştükçe Alex gerçeği saklayamaz hale gelir ve Kate’in canını kurtarmak için çok az zamanı kalmıştır… Yönetmenliğini Manuel Carballo’nun üstlendiği filmin senaryosu ise Hatem Khraiche’ye ait.
Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle

Все о фильме Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle

Кино Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle в хорошем качестве

Онлайн смотреть кино-фильм Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle Кино можно смотреть на телефоне, на планшете, на компьютере. Здесь вы можете смотреть онлайн видео сериал, мультфильм, фильм "Virüs - The Returned (2013) Türkçe Dublaj - HD izle" совершенно бесплатно, без регистрации, в хорошем качестве HD 720 и в хорошей озвучке (с хорошим переводом) на русском языке. Видео относится к следующим категориям: Turkce dublaj film izle. Фильм был выпущен на 11-01-2017, 14:25 и он был просмотрен 974 раз.

  • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
  • Правила